TOPLANTILAR

Farklı Kültürler ve Damak Zevkleri Burada Buluşuyor

Katre Island Hotel'in huzurlu atmosferi ve eşsiz konumu sayesinde yaratıcılığınızı arttırırken zihninizi özgür bırakabilirsiniz.

Şehre ihtiyacınız olan her şeye ulaşabilecek kadar yakın ancak kozmopolitan bir bölgenin kaosundan, gürültüsünden ve hareketliliğinden de bir o kadar uzak; Katre Island Hotel verimliliği sakin bir ortamla bir araya getiriyor.

İster balo salonlarımızda büyük bir etkinliğe ev sahipliği yapıyor olun, ister toplantı salonlarımızda küçük bir toplantı gerçekleştirin; siz ve misafirleriniz adanın muhteşem sessizliği, doğal ortamı ve Marmara Denizi'nin ilham verici havası ile büyüleneceksiniz

TOPLANTILAR

Doğal renkler ve ahşap panellerle dekore edilmiş yaratıcı ve dinlendirici bir ortamda son derece verimli çalışma olanakları sunan Katre Island Hotel'in toplantı odaları, tüm iş toplantılarınız için ideal mekanlardır.

Ana binanın dışında bulunan geniş bir kongre salonunun yanı sıra; Katre Island Hotel, her biri 50 kişilik 4 özel toplantı odası, butik toplantılar için özel bir alan ve 600 kişilik toplantı salonu ile sizlere kişiselleştirilmiş hizmet ve uzmanlık bilgisi sunmaktadır.

 

TOPLANTI SALONLARI