HAKKIMIZDA

Bir Deniz Uzakta Özel Bir KaçışDeniz, baştan çıkarıcı bir deneyim. Görkemli Marmara Denizi'nin incisi Katre Island Hotel'de hayatı uyum içinde yaşıyoruz.

Bakışlarınızı sonsuz maviye çevirin ve içinizi denizin taze tuzlu kokusuyla doldurun. Kalbinizi ve ruhunuzu doğanın senfonisine, martı seslerine ve kayalara çarpan dalgaların ritmine açın; senfoninin bir parçası olun. Demokrasi ve Özgürlükler Adası'nda yer alan Katre Island Hotel'de İstanbul'un silüetinin ve Marmara Denizi'ne bakan Prens Adaları'nın nefes kesen manzarasının keyfine varacaksınız. Otelimize haftanın her günü Bostancı Kadıköy İdo iskelesi sabah 07:30 kalkış - akşam 17:30 dönüş  ulaşım sağlamaktayız. Ayrıca pazartesi ve çarşamba günleri saat 13:00  Bostancı kalkışlı ek seferler bulunmaktadır, ilaveten her hafta sonu ise Kadıköy İDO İskelesi İskelesinden saat 10:00  seferleri yapılmaktadır.

Marmara'nın kalbinde eşsiz bir keşif olan Katre Island Hotel, nazik hizmete ve sıcak misafirperverliğe değer verenler için eşi benzeri olmayan bir destinasyondur.

Katre Island Hotel, İstanbul'un dışında ama bir o kadar da yakın ideal konumuyla iş dünyasına benzersiz bir konaklama deneyimi sunuyor.

Şehrin koşuşturmacasının dışında, hayatın çok daha kolaylaştığı özel bir ada var.

Demokrasi ve Özgürlükler Adası'nda yer alan Katre Island Hotel'de İstanbul'un silüetinin ve Marmara Denizi'ne bakan Prens Adaları'nın nefes kesen manzarasının keyfine varacaksınız.
Yoğun yaşamdan kaçışınızda adanın harikaları sizi bekliyor.
Katre Island Hotel'in ilham verici atmosferinde, hayatı farklı bir şekilde değerlendireceksiniz. Uçsuz bucaksız mavinin ve büyüleyici yeşilin muhteşem manzarasına bakan İstanbul Restaurant'ta romantik bir akşam yemeği yiyebilir ya da Fener Restorant'da sakin bir akşam yemeği deneyimi yaşayabilirsiniz.
Adanın narin güzelliğiyle tanışın.
Katre Island Hotel, misafirlerine farklı etkinliklere ev sahipliği yapma ve adada konaklama imkânı sunarken, aynı zamanda gözlerden uzak bu adayı tam anlamıyla deneyimlemenizi de sağlıyor.